YÖNETİM KURULU


Bayram KINAYYönetim Kurulu Başkanı
(1959 – Malatya) 1959, Malatya Doğumlu Bayram Kınay 1997 yılında İstanbul’da Evita Tekstil San ve Tic. A.Ş.’yi kurmuş, 1998 yılında Fransa’da Beggon SARL şirketini kurmuş, bunu takiben 2009 yılında Rusya’da Qamazy Ltd. i kurarak işlerini uluslar arası platforma taşımıştır. BGN markasının kurucusu ve yaratıcısı olarak, yaptığı tüm çalışmalarında markanın dünya pazarında , moda devleri arasındaki yerini almasını vizyon olarak benimsemiştir.İleri görüşü ve güçlü vizyonu markanın hızlı ilerleyişindeki en büyük etkenlerdendir . Esnek yönetim yapısı ve takım ruhunu yaşatarak katıldığı ekip çalışmaları , zaman ile yarışan moda dünyasında zorlu kararların en hızlı şekilde alınmasına  ve firmanın hızlı ilerleyişine imkan vermektedir. Bayram Kınay, 2005 yılında Enerji Sektöründe de faaliyet göstermeye başlamıştır. Bugün Adıyaman Şifrin Hes Projesini gerçekleştirmiş olan Bomonti Elektrik Mühendislik Müş. İnş. Turz. Ve Tic.A.Ş. nin  ve 2015 de faaliyete geçirilmesi planlanan 55 MW lık İzmir  Mersinli Res projesini gerçekleştirecek olan Yander Elektrik Mühendislik Müşavirlik İnşaat Turizm A.Ş. nin kurucu ortağı ve yönetim Kurulu Başkanı’dır. 2009 yılında kurmuş olduğu Kamazi Enerji Elektrik Üretim ve Dağıtım Ticaret Limited Şirketi üzerinden Adıyaman’da maden çalışmalarını yürütmektedir. 2010 Yılında Mafe İnşaat Turizm Gıda San ve Tic. Ltd.Şti ni kurarak İnşaat sektöründe de faaliyetlerine başlamıştır.

 

Ali İrfan İMİK Yönetim Kurulu Başkan Vekili

(1970 – Malatya) 1970 doğumlu Ali irfan İmik, 1994 Uludağ Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü‘nden mezun oldu.1991 -1994 yılları arasında Özel Çağdaş Dil Eğitim Kurumları/Bursa Upper Intermediate İngilizce dil seviyesinde dil eğitimi gördü.

1996 yılında Genelkurmay Başkanlığında askerlik görevini tamamladıktan sonra 1996-1997 yılları arasında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Stajeri olarak Nevzat Yüce SMMM’de ilk görevine başladı. 1997-2001 tarihleri arasında Erkurt Holding bünyesindeki beş şirketin Dış Ticaret Şefi olarak çalıştı. 2001-2006 tarihleri arasında Tofaş Türk Otomobil Fabrikaları A.Ş. ve bünyesindeki Powertrain A.Ş. ( Motor Fabrikası) Dış Ticaret Uzmanı olarak görevini ifa etti. 2002-2005 yılları arasında Firma içi eğitimde Istituto Tecnico Orion da Il Corso Di lingua İtaliana eğitimini advanced olarak bitirmiştir. 2006-2007 tarihleri arasında Eurpean Centre Malta’ da Bussines English and General English yabancı dil eğitimini Advanced English düzeyinde tamamladı. Mart 2007 tarihinden buyana da Evita Tekstil Sanayi Ve Ticaret A.Ş.’de İthalat İhracat Müdürü olarak halen görevini ifa etmektedir.

Uzmanlık alanları, Kamu Yönetimi, İthalat, ihracat, Gümrükleme, Transit Ticaret, Yurtdışı Satınalma, Yurtdışı Pazarlama, HES ve RES Yatırım Teşvik Belgeleri, Dahilde İşlem İzin Belgeleri, Devlet Yardımları, Yurtdışı Sözleşmeler, Kambiyo İşlemleri, Akreditif, Finansman ,Muhasebe ve Personel Yönetimidir.
 

 

Emine KINAYYönetim Kurulu Üyesi

(1983-İstanbul) 1983 İstanbul doğumlu olan Emine Kınay Çetin 2007 yılında Haliç Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Çalışma hayatına 2007 yılında Evita Tekstil San.ve Tic.A.Ş., Bilgi İşlem Departmanında Bilgi İşlem Uzmanı olarak başladı.2009-2010 yıllarında Turquality kapsamında Koç Üniversitesinin Yönetici Geliştirme Programını tamamlamıştır.  Bilgi İşlem Departmanı ile Pazarlama Departmanı arasındaki projelerin gerçekleştirilmesinde çalışmalara başlayıp 2009 yılı Mart ayında Perakende ve Toptan Satış uzmanı oldu. 2012 yılında da Satış ve Pazarlama Müdür Yardımcılığına getirildi. 
 

 

GÜRDAL AYDOĞDU Yönetim Kurulu Bağımsız Üyesi 

1975 yılında Bingöl’de doğdu; ilk, orta ve lise tahsilini Bingöl'de tamamladı. 1996 yılında Fırat Üniversitesi İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun oldu. 2003 yılında ise Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. 2019 yılında arabuluculuk eğitimini Marmara Üniversitesi’nde tamamlamıştır.

2004 yılında Akay Hukuk Bürosu’nda avukatlığa başladı. 2016 yılından beri HVS Hukuk Bürosu’nda Avukatlık görevini sürdürmektedir. 

Adıgüzel Adalet Meslek Yüksek Okulu Mütevelli Heyeti üyesidir. Ayrıca muhtelif derneklerde yöneticilik yapmıştır.
 

 

FEVZİ BULUTYönetim Kurulu Bağımsız Üyesi

1978 yılında Kars’da doğdu; ilk, orta ve lise tahsilini İstanbul'da tamamladı. 2002 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun oldu. 2003 yılında Maliye Bakanlığın da Vergi Denetmen Yardımcısı olarak göreve başladı. 2007 yılında mesleki yeterlilik sınavını vererek Vergi Denetmeni oldu. 10.07.2011 tarih ve 646 sayılı kanun hükmünde kararname ile Vergi müfettişi ünvanını aldı. Vergi müfettişleri derneği İstanbul şubesinde 14. Dönem; yönetim kurulu üyesi ve sayman olarak faaliyette bulunmuştur. Vergi Denetim Kurulu ve Gelir İdaresi Başkanlığı bünyesinde yapılan eğitim seminerlerinde; vergi müfettiş yardımcılarına vergi revizyonu, vergi muhasebesi ve vergi kanunları dersi; gelir uzmanlığı, vergi dairesi müdür yardımcılığı ve vergi dairesi müdürlüğü sınavına girecek olan personele vergi kanunları dersleri vermiştir. Çeşitli dergiler ve internet sitelerinde yayımlanmış çok sayıda makalesi ve Vergi Müfettişleri Derneği tarafından çıkarılmakta olan Vergi Bülteninde yabancı basından seçilen haberlerin Türkçe’ye çevirisi de bulunmaktadır 

2014 yılında vergi müfettişliği mesleğinden istifa ederek Fevzi Bulut Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Limited Şirketi'ni kurmuş, halen bu şirkette Yeminli Mali Müşavir olarak görevini sürdürmektedir. 

Vergi incelemeleri, vergi davaları, şirketlerin vergisel yönden yeniden yapılandırılması, inşaat muhasebesi, kat karşılığı inşaat işlerinde vergi ve muhasebe alanları başta olmak üzere, vergi konusundaki pek çok alanında hizmet vermektedir. 
 

 

 

women who cheat husband cheated wife wives that cheat
my wife cheated go married men having affairs
how to cheat on wife cheat women why married men have affairs
why do women cheat on husbands women will cheat how to cheat on husband
how could my husband cheated on me blog.itracsigns.com has my husband cheated on me
how to cheat on wife why do women cheat on their husbands why most women cheat
women want men dating a married woman when women cheat
married affairs open my wife cheated
married cheat site i cheated on my husband