YÖNETİM KURULU


Bayram KINAYYönetim Kurulu Başkanı
(1959 – Malatya) 1959, Malatya Doğumlu Bayram Kınay 1997 yılında İstanbul’da Evita Tekstil San ve Tic. A.Ş.’yi kurmuş, 1998 yılında Fransa’da Beggon SARL şirketini kurmuş, bunu takiben 2009 yılında Rusya’da Qamazy Ltd. i kurarak işlerini uluslar arası platforma taşımıştır. BGN markasının kurucusu ve yaratıcısı olarak, yaptığı tüm çalışmalarında markanın dünya pazarında , moda devleri arasındaki yerini almasını vizyon olarak benimsemiştir.İleri görüşü ve güçlü vizyonu markanın hızlı ilerleyişindeki en büyük etkenlerdendir . Esnek yönetim yapısı ve takım ruhunu yaşatarak katıldığı ekip çalışmaları , zaman ile yarışan moda dünyasında zorlu kararların en hızlı şekilde alınmasına  ve firmanın hızlı ilerleyişine imkan vermektedir. Bayram Kınay, 2005 yılında Enerji Sektöründe de faaliyet göstermeye başlamıştır. Bugün Adıyaman Şifrin Hes Projesini gerçekleştirmiş olan Bomonti Elektrik Mühendislik Müş. İnş. Turz. Ve Tic.A.Ş. nin  ve 2015 de faaliyete geçirilmesi planlanan 55 MW lık İzmir  Mersinli Res projesini gerçekleştirecek olan Yander Elektrik Mühendislik Müşavirlik İnşaat Turizm A.Ş. nin kurucu ortağı ve yönetim Kurulu Başkanı’dır. 2009 yılında kurmuş olduğu Kamazi Enerji Elektrik Üretim ve Dağıtım Ticaret Limited Şirketi üzerinden Adıyaman’da maden çalışmalarını yürütmektedir. 2010 Yılında Mafe İnşaat Turizm Gıda San ve Tic. Ltd.Şti ni kurarak İnşaat sektöründe de faaliyetlerine başlamıştır.

 

Ali İrfan İMİK Yönetim Kurulu Başkan Vekili

(1970 – Malatya) 1970 doğumlu Ali irfan İmik, 1994 Uludağ Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü‘nden mezun oldu.1991 -1994 yılları arasında Özel Çağdaş Dil Eğitim Kurumları/Bursa Upper Intermediate İngilizce dil seviyesinde dil eğitimi gördü.

1996 yılında Genelkurmay Başkanlığında askerlik görevini tamamladıktan sonra 1996-1997 yılları arasında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Stajeri olarak Nevzat Yüce SMMM’de ilk görevine başladı. 1997-2001 tarihleri arasında Erkurt Holding bünyesindeki beş şirketin Dış Ticaret Şefi olarak çalıştı. 2001-2006 tarihleri arasında Tofaş Türk Otomobil Fabrikaları A.Ş. ve bünyesindeki Powertrain A.Ş. ( Motor Fabrikası) Dış Ticaret Uzmanı olarak görevini ifa etti. 2002-2005 yılları arasında Firma içi eğitimde Istituto Tecnico Orion da Il Corso Di lingua İtaliana eğitimini advanced olarak bitirmiştir. 2006-2007 tarihleri arasında Eurpean Centre Malta’ da Bussines English and General English yabancı dil eğitimini Advanced English düzeyinde tamamladı. Mart 2007 tarihinden buyana da Evita Tekstil Sanayi Ve Ticaret A.Ş.’de İthalat İhracat Müdürü olarak halen görevini ifa etmektedir.

Uzmanlık alanları, Kamu Yönetimi, İthalat, ihracat, Gümrükleme, Transit Ticaret, Yurtdışı Satınalma, Yurtdışı Pazarlama, HES ve RES Yatırım Teşvik Belgeleri, Dahilde İşlem İzin Belgeleri, Devlet Yardımları, Yurtdışı Sözleşmeler, Kambiyo İşlemleri, Akreditif, Finansman ,Muhasebe ve Personel Yönetimidir. 

 

Emine KINAYYönetim Kurulu Üyesi

(1983-İstanbul) 1983 İstanbul doğumlu olan Emine Kınay Çetin 2007 yılında Haliç Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Çalışma hayatına 2007 yılında Evita Tekstil San.ve Tic.A.Ş., Bilgi İşlem Departmanında Bilgi İşlem Uzmanı olarak başladı.2009-2010 yıllarında Turquality kapsamında Koç Üniversitesinin Yönetici Geliştirme Programını tamamlamıştır.  Bilgi İşlem Departmanı ile Pazarlama Departmanı arasındaki projelerin gerçekleştirilmesinde çalışmalara başlayıp 2009 yılı Mart ayında Perakende ve Toptan Satış uzmanı oldu. 2012 yılında da Satış ve Pazarlama Müdür Yardımcılığına getirildi. 
 

 

Oktay Tanju SELYönetim Kurulu Bağımsız Üyesi 

(1958 – Ankara)1958 Ankara doğumlu Oktay Tanju SEL, 1979 yılında Elektronik Lisansı ile Deniz Harp Okulundan mezun olmuştur. Elektronik devrelerde filtreleme ve yüksek kazanç elde etme konularında laboratuvar çalışmaları gerçekleştirmiştir. Gemilerde 4,5 yıl Elektrik Subaylığı ve Elektronik Subaylığı görevleri esnasında teknik branşlarda monte, arıza onarım, planlı bakım ve tutum görevleri icra etmiştir. Kendisinin devre kırıcılar (Bus Tie) ve Acil Durum besleme devreleri konularında çalışmaları olmuştur. Daha sonra sırasıyla Deniz Harp Akademisini, Silahlı Kuvvetler Akademisini ve Milli Güvenlik Akademisini bitirerek yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. İngiltere’de 5.5 yıl ingilizce eğitimi almış olup Cambridge Sertifikası bulunmaktadır. Küçük ve büyük gemilerde bölüm amirliği, 2. Komutanlık ve sonrasında 3 yıldan fazla Gemi Komutanlığı yapmıştır. Genel Kurmay, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ve Donanma Komutanlığı’ nda Daire Başkanlığı, Plan Şube Müdürlüğü ve Grup Başkanlığı görevlerini icra etmiştir. Komodorluk görevini müteakip Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’ nda Sağlık Dairesi Başkanlığı yapmıştır. Sahil Güvenlik Komutanlığı’ nda 4 yıllık Kurmay Başkanlığı görevini takiben 2010 yılında emekli olmuştur. Denizlerde fay hatları ve enerji kaynakları, denizdeki platformlar ve bunların işletilmesi, denizlerdeki petrol ve doğal gaz kaynaklarının güvenliği, bunların uluslararası hukuk boyutları, denizlerin kullanımında sahildar ülkeler arasında işbirliği konularında incelemeler yapmış, bu kapsamda Karadeniz’de Sahildar Ülkeler İşbirliği Toplantıları düzenlemiştir.

Ayrıca Yönetim ve Organizasyon, Liderlik Yöneticilik, Yaratıcı Sorun Çözme ve Karar Verme Teknikleri, Etkili İletişim, İnsan Kaynakları Yönetimi, Stratejik Yönetim-Risk Yönetimi konularında eğitim almıştır. Toplam Kalite Yönetimi konusunda da çeşitli üst düzey yönetici eğitimleri almıştır. Üç yıldır Bolu Çimento A.Ş.’ de Yönetim Kurulu üyeliği yapmaktadır. Halen lisans seviyesinde Hacettepe Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı’ bölümünde okumakta olup Anadolu Üniversitesinde Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı ön lisansı da yapmaktadır.

 

 

Mustafa Nami KORKMAZ Yönetim Kurulu Bağımsız Üyesi

(1944 – Malatya)1944 Malatya doğumlu Mustafa Nabi Korkmaz lisans öğrenimini 1974 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ nde tamamlamıştır. Askerlik görevini Urfa ve Diyarbakır’da Yedek subay olarak bitirmiştir.

İş hayatına Beyoğlu vergi dairesinde memur olarak başlamış, daha sonra Kurumlar ve İtiraz servislerinde Şef olarak çalışmıştır. Çalışma hayatına Türkiye Emlak Kredi Bankası İstanbul bölge hukuk müşavirliğinde avukat olarak devam etmiş, sonrasında Kor Metal Sanayi ve Ticaret Anonim şirketinde yöneticilik ve çeşitli özel işlerde hukuk müşavirliği yapmıştır.

Halen Pütürge Eğitim ve Yardımlaşma Vakfı’nın Başkanlığını ve Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği (MASTÖB)’ nin Disiplin Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir.

 

 

 

women who cheat husband cheated wife wives that cheat
my wife cheated go married men having affairs
how to cheat on wife cheat women why married men have affairs
why do women cheat on husbands women will cheat how to cheat on husband
how could my husband cheated on me blog.itracsigns.com has my husband cheated on me
how to cheat on wife why do women cheat on their husbands why most women cheat
women want men dating a married woman when women cheat
married affairs open my wife cheated
married cheat site i cheated on my husband