GRUP ŞİRKETLERİ


A - TEKSTİL GRUBU

 

EVITA TEKSTIL SAN VE TIC AŞ.(TURKIYE)

1997 Yılında Kurulmuş olan Evita Tekstil San ve Tic A.Ş., Uluslar arası tanınırlığa sahip BGN markasının sahibi ve üreticisi konumundadır. BGN markası adı altında dünyada 200 ü aşkın satış noktası mevcuttur.

Evita Tekstil San ve Tic A.Ş. 07.05.1998 tarihinde, 25-45 yaş arasında, eğitimli, sofistike, ortanın üstü sınıfı hedefleyen bayan hazır giyim markası BGN'İ yaratarak, tescil ettirmiş, tüm enerjisini, iş gücünü ve üretim kapasitesini yarattığı bu markayı globalleştirmek üzere kullanmaya başlamıştır. Firmanın en büyük ideali BGN markasını dünya moda devleri arasına yerleştirmek olmuş ve bu uğurda tüm gayretini ve yatırımlarını yönlendirmiştir. BGN'nin Şu andaki güçlü marka konumuna erişmesi, uluslararası bir markanın gerekliliklerini yerine getirirken aynı zamanda tasarımları, estetiği ile lokal zevklere de hitap etmesinden kaynaklanmaktadır. Hem uluslararası hem de lokal trendleri koleksiyonunda barındırması BGN'nin en büyük rekabetçi avantajlarından birini teşkil etmektedir. Bugün BGN rakipleri arasından başarıyla yükselen ve hızlı büyümesine devam eden global bir marka konumuna gelmiş olup, dünyanın dört bir yanından müşterilerini kendine çekmeyi başarmıştır.

Çok hızlı bir ivme ile BGN hedeflediği pazarda yükselişine devam etmektedir. Uzun vadede BGN kendisine hedef olarak Fransa, İngiltere, Rusya, Ukrayna, Polonya, Romanya, USA, Kanada, Litvanya, Benelux, Almanya, İtalya İspanya, Estonya, İsveç, Ermenistan, Avusturya, Danimarka, Yunanistan ve Sırbistan Karadağ, Çin ,Japonya , Kazakistan ve Türki Cumhuriyetleri'nde yapılanmayı ve tanınırlığını pekiştirmek olarak çizse de önümüzdeki beş yıllık planda öncelikli olarak var olduğu Fransa.Rusya, Polonya, Ukrayna, Litvanya, Kazakistan pazarında olmak üzere konumunu güçlendirerek, tanınırlığını ve satışlarını arttırmayı, bunun yanında da yeni Pazarlar olarak hedeflediği Türki Cumhuhyetleri, Kanada ve Çin Pazarlarına girmek üzere gerekli araştırma ve alt yapı çalışmalarını tamamlamayı hedeflemektedir.

Adres: Sıracevizler Cd. Esen Sk.No 9 Bomonti, Şişli/ İstanbul


 

BEGGON S.A.R.L (FRANSA)

1998 Yılında Paris de kurulmuş olan Beggon S.A.R.L, BGN markasının koleksiyon dizayn ve yapılanmasını, PR ilişkilerini takip etmektedir. Avrupa yapılanmaları bu firma üzerinden yönetilmektedir.

Adres: 10 Rue Coguilliere 75001 Paris, Fransa

 

 

OAMAZY LTD. (RUSYA)

BGN Markasının Rusya satış ağını yönetmek üzere 2009 yılında yapılandınlmıştır.

Adres: Pr. Lenina25,620014 Ekaterinburg Rusya

 

B - İNŞAAT

 

MAFE INŞAAT TURIZM GIDA SAN. VE TIC. LTD ŞTI.

2010 Yılında faaliyetlerine başlamış olan Mafe İnşaat Turizm ve Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti, özellikle HES ve RES projelendirme, proje uygulama ve inşaatında uzmanlaşmıştır.

Adres: Sıracevizler Cad. Esen Sok. No 9 K 1-06, Bomonti-Şişli/İstanbul